Hostely ve Spojených Arabských Emirátech

Řadit dle:
V naší nabídce ubytování ve Spojených Arabských Emirátech najdete i běžné hostely ve Spojených Arabských Emirátech, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování ve Spojených Arabských Emirátech. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty ve Spojených Arabských Emirátech. U většiny hostelů ve Spojených Arabských Emirátech můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Fujairah Youth Hostel

Foto: Fujairah Youth Hostel
Lokalita: Fujairah
Hodnocení hostů
67 %

Tento hostel stojí jen 2 minuty chůze od pláže ve Fudžajra. Nabízí velké noclehárny umístěné ve vilách. Každá vila má společnou obývací část s TV a kuchyňským koutem.

Samostatná postel ve společném pokoji 1 osoba 75 AED / pobyt
Rodinný pokoj 3 osoby 210 AED / pobyt

2. Sharjah Heritage Youth Hostel StarStar

Foto: Sharjah Heritage Youth Hostel
Lokalita: Sharjah
Hodnocení hostů
66 %

Tento hostel nabízí noclehárny se stropy a nábytkem z tmavého dřeva, osobními skříněmi a nočními stolky. Nachází se za mešitou Al-Zahra, v historické čtvrti města Šardžá. V blízkosti je k dispozici bezplatné parkoviště.


3. Dubai Youth Hostel

Foto: Dubai Youth Hostel
Lokalita: Al Qusais, Dubaj
Hodnocení hostů
78 %

Tento hostel v okrese Al Quasis, 8 km od Terminálu 1 mezinárodního letiště v Dubaji, nabízí cenově výhodné ubytování. Součástí je venkovní bazén, restaurace, úschovna a prádelna.


4. Top Dubai Apartment

Foto: Top Dubai Apartment
Lokalita: Dubaj
Hodnocení hostů
89 %


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: